Lietuvos moksleivių krepšinio lyga
<!-- 'facebook' not found! --> Spausdinti

Naujienos

2006 03 15

MKL Žvaigždžių savaitgalio konkursų dalyviai

 Supažindiname su MKL Žvaigždių savaitgalio konkursų "Slalomas", "Karavanas", "Baudukas", varžybų "170 x 190" ir "170 x 200", estafečių "Visi už vieną, vienas už visus", tritaškių metimo ir dėjimo į krepšį konkursų dalyviais bei "Karūnos" žvaigždžių rinktinių nariais.

Konkursas „Slalomas“ (merginos):

1. Evelina Rupšaitė, Klaipėda
2. Karolina Lingytė, Klaipėda
3. Jolanta Pšelenskytė, Šiauliai
4. Kornelija Valiuškytė, Šiauliai
5. Kristina Bielskytė, Kuršėnai
6. Justė Gedminaitė, Kuršėnai
7. Daiva Pabrėžaitė, Palanga
8. Gintarė Mažionytė, Palanga
9. Marta Venclavovič, Vilnius
10. Gintarė Putytė, Vilnius
11. Eglė Stuopelytė, Plungė
12. Viktorija Rumšaitė, Plungė
13. Karolina Pacaitytė, Kėdainiai
14. Jolita Urbonavičiūtė, Kėdainiai
15. Eglė Sarapaitė, Kaunas
16. Karolina Jerofejevaitė, Kaunas

Konkursas „Slalomas“ (vaikinai):

1. Edgaras Bružas, Klaipėda
2. Julius Jautakis, Klaipėda
3. Deividas Stalevičius, Šiauliai
4. Mertas Trilikauskas, Šiauliai
5. Tomas Martinaitis, Šiauliai
6. Rokas Jankus, Kuršėnai
7. Paulius Ščipokas, Kuršėnai
8. Edgaras Pundzius, Vilnius
9. Naglis Višinskis, Vilnius
10. Gediminas Zybartas, Plungė
11. Žydrūnas Vaitkevičius, Plungė
12. Artiomas Marchockis, Prienai
13. Domantas Šeškus, Prienai
14. Aurimas Čyžas, Kėdainiai
15. Povilas Skorupskas, Kėdainiai
16. Karolis Alekna, Š.Marčiulionio KA
17. Marius Meilūnas Š.Marčiulionio KA
18. Vilius Rudelevičius, A.Sabonio KM
19. Dmitrij Koblinec A.Sabonio KM
20. Modestas Butkus, Kaunas
21. Vytautas Pikalavičius, Kaunas
22. Ugnius Ribokas, Panevėžys
23. Andrius Čybas, Panevėžys

Estafetė „Visi už vieną, vienas už visus“ (merginų grupė):

1. Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykla - Karolina Muravskaja, Inesa Visgaudaitė, Karolina Lingytė
2. Šiaulių sporto mokykla „Saulė“ - Viktorija Anglickytė, Monika Jankauskaitė, Gabrielė Gutkauskaitė
3. Vilniaus krepšinio mokykla - Augustė Žaliaduonytė, Gintarė Putytė, Marta Venclavovič
4. Plungės sporto mokykla - Monika Grigalauskaitė, Eglė Šiaulytė, Brigita Budriūtė
5. Kauno krepšinio mokykla - Eglė Šlėderytė, Deimantė Žilėnaitė, Eglė Sarapaitė

Estafetė „Visi už vieną, vienas už visus“ (vaikinų grupė):

1. Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykla - Arnas Butkevičius, Julius Kazakauskas, Linas Markaitis
2. Šiaulių sporto mokykla „Saulė“ - Arnoldas Vaičiulis, Mantas Kadzevičius, Mantas Radavičius
3. Kuršėnų sporto mokykla - Evaldas Aniulis, Rokas Jankus, Marius Dragūnas
4. Vilniaus krepšinio mokykla - Vytautas Stelmokas, Vytautas Baločka, Tomas Mamonovas
5. Plungės sporto mokykla - Julius Paulauskas, Žydrūnas Vaitkevičius, Mantas Kiudelis
6. Kėdainių sporto mokykla - Mindaugas Vaškevičius, Tomas Vaicekauskas, Vaidas Simonavičius
7. Š.Marčiulionio krepšinio akademija - Dovydas Redikas, Julius Pečiulevičius, Donatas Ratkevičius
8. A.Sabonio krepšinio mokykla - Vaidas Tamašauskas, Karolis Babkauskas, Tomas Adomaitis
9. Kauno krepšinio mokykla - Ignas Daukšys, Tomas Gudas, Vygantas Metelica

Tritaškių metimų konkursas (merginos):

1. Greta Šeidytė, Klaipėda
2. Agnė Garlauskaitė, Šiauliai
3. Milana Akberdinaitė, Kuršėnai
4. Veronika Sliževskytė, Palanga
5. Eglė Šniokaitė, Vilnius
6. Gintarė Budrauskytė, Plungė
7. Karolina Pacaitytė, Kėdainiai
8. Eglė Sarapaitė, Kaunas
9. Karolina Vitkauskaitė, Panevėžys

Tritaškių metimų konkursas (vaikinai):

1. Valentin Kravčenko, Klaipėda
2. Aivaras Kvedaravičius, Šiauliai
3. Tomas Martinaitis, Šiauliai
4. Vilmantas Vainauskas, KK „Tornado“
5. Martynas Daujotas, Kuršėnai
6. Edgaras Pundzius, Vilnius
7. Gintaras Timofejevas, Plungė
8. Mantvydas Gečionis, Prienai
9. Mintautas Amankavičius, Kėdainiai
10. Donatas Ratkevičius, Š.Marčiulionio KA
11. Lukas Baranauskas, A.Sabonio KM
12. Tadas Padegimas, Kaunas

Varžybos „170 x 190“ (merginos):

Iki 170 cm

1. Evelina Rupšaitė, Klaipėda
2. Laima Čijunskaitė, Klaipėda
3. Inga Petrylaitė, Palanga
4. Diana Žintikaitė, Vilnius
5. Indrė Žilinskaitė, Vilnius
6. Monika Šulskytė, Kaunas
7. Aistė Krušinskaitė, Kaunas
8. Justė Viplentaitė, Kaunas

Virš 190 cm

1. Ieva Šimkutė, Klaipėda
2. Gintarė Petronytė, Kaunas
3. Lina Mažeikaitė, Kaunas
4. Eglė Sipavičiūtė, Kaunas

Varžybos „170 x 200“ (vaikinai):

Iki 170 cm

1. Arnas Butkevičius, Klaipėda
2. Žygimantas Klimas, Šiauliai
3. Matas Damkus, Šiauliai
4. Tomas Mamonovas, Vilnius
5. Karolis Čivas, Vilnius
6. Arvydas Kripas, Plungė
7. Gintas Arbačiauskas, Kėdainiai
8. Karolis Alekna, Š.Marčiulionio KA
9. Paulius Dičiūnas, A.Sabonio KM
10. Vaidas Tamašauskas, A.Sabonio KM

Virš 200 cm

1. Anton Pisarčik, Klaipėda
2. Mindaugas Petreikis, Šiauliai
3. Domas Rinkšalis, Šiauliai
4. Vytautas Baločka, Vilnius
5. Renatas Valaitis, Plungė
6. Mantas Kiudelis, Plungė
7. Martynas Šatas, Kėdainiai
8. Arvydas Gydra, Š.Marčiulionio KA
9. Rokas Čepanonis, A.Sabonio KM
10. Rokas Grinius, A.Sabonio KM

Dėjimo į krepšį konkursas:

1. Viktoras Rodinas, Klaipėda
2. Tautvydas Kairys, Šiauliai
3. Andrius Baliutavičius, Šiauliai
4. Aivaras Šakūrovas, KK „Tornado“
5. Gediminas Idzelis, Plungė
6. Laimonas Rasalas, Š.Marčiulionio KA
7. Arnas Lubys, A.Sabonio KM

Konkursas „KARAVANAS“ / Vaikai (mergaitės):

1. Karolina Muravskaja, Klaipėda
2. Erika Čepaitė, Klaipėda
3. Justina Jakutytė, Šiauliai
4. Kamilė Gendvilytė, Šiauliai
5. Ernesta Alejūnaitė, Kuršėnai
6. Jurga Lideikytė, Kuršėnai
7. Augustė Žaliaduonytė, Vilnius
8. Dalė Buika, Vilnius
9. Banga Vaitkutė, Plungė
10. Gintarė Dantaitė, Plungė
11. Karolina Ulevičiūtė, Kėdainiai
12. Sandra Čekanauskaitė, Kėdainiai
13. Eglė Šlėderytė, Kaunas
14. Milda Šukytė, Kaunas

Konkursas „KARAVANAS“ / Vaikai (berniukai):

1. Rimvydas Brencius, Klaipėda
2. Edgaras Tautvydas, Klaipėda
3. Laimonas Mikšys, Šiauliai
4. Airidas Kurauskas, Šiauliai
5. Neilas Zagorskis, Kuršėnai
6. Irmantas Laureckis, Kuršėnai
7. Tomas Mamonovas, Vilnius
8. Ignas Eičas, Vilnius
9. Ovidijus Stropus, Plungė
10. Julius Paulauskas, Plungė
11. Domantas Šeškus, Prienai
12. Erikas Viržaitis, Prienai
13. Aurimas Cechanavičius, Kėdainiai
14. Mantas Masiliūnas, Kėdainiai
15. Dovydas Redikas, Š.Marčiulionio KA
16. George Kvernadze, Š.Marčiulionio KA
17. Mantas Partikas, Kaunas
18. Liutauras Lukošenkinas, Kaunas
19. Renaldas Simanavičius, A.Sabonio KM
20. Paulius Dičiūnas, A.Sabonio KM

Konkursas „KARAVANAS“ / Jaunutės (merginos):

1. Monika Šukytė, Klaipėda
2. Ieva Kavaliauskaitė, Klaipėda
3. Šarūnė Valytė, Šiauliai
4. Justina Šliažaitė, Šiauliai
5. Greta Alsytė, Kuršėnai
6. Indrė Ališauskaitė, Kuršėnai
7. Sandra Auzacalitaitė, Palanga
8. Rūta Reminaitė, Palanga
9. Gintarė Putytė, Vilnius
10. Kristina Kariniauskaitė, Vilnius
11. Gitana Žukauskaitė, Plungė
12. Eglė Stuopelytė, Plungė
13. Karolina Pacaitytė, Kėdainiai
14. Jolita Urbonavičiūtė, Kėdainiai
15. Eglė tarasevičiūtė, Kaunas
16. Giedrė Smalinskaitė, Kaunas
17. Aistė Zavadskytė, Panevėžys
18. Ernesta Petrylaitė, Panevėžys

Konkursas „KARAVANAS“ / Jaunučiai (vaikinai):

1. Stasys Ašmontas, Klaipėda
2. Julius Jautakis, Klaipėda
3. Justas Gedgaudas, Šiauliai
4. Gytis Bakšys, Šiauliai
5. Martynas Daujotas, Kuršėnai
6. Žilvinas Dragūnas, Kuršėnai
7. Andrius Liachovičius, Vilnius
8. Vytas Stelmokas, Vilnius
9. Karolis Timofejevas, Plungė
10. Tomas Domarkas, Plungė
11. Tomas Vaicekauskas, Kėdainiai
12. Laurynas Valuckas, Kėdainiai
13. Julius Pečiulevičius, Š.Marčiulionio KA
14. Marius Meilūnas, Š.Marčiulionio KA
15. Mantas Pukalskas, Kaunas
16. Laimis Čekanavičius, A.Sabonio KM
17. Donatas Gudeliauskas, A.Sabonio KM
18. Ovidijus Višinskis, Kaunas

Konkursas „KARAVANAS“ / Jaunės (merginos):

1. Karolina Lingytė, Klaipėda
2. Greta Šeidytė, Klaipėda
3. Viktorija Palubinskaitė, Šiauliai
4. Giedrė Stankevičiūtė, Šiauliai
5. Eglė Šniokaitė, Vilnius
6. Vaida Domašiūtė, Vilnius
7. Brigita Budriūtė, Plungė
8. Viltė Dūdaitė, Kaunas
9. Ieva Mirskytė, Kaunas

Konkursas „KARAVANAS“ / Jauniai (vaikinai):

1. Mindaugas Girdžiūnas, Klaipėda
2. Evaldas Lengvinas, Klaipėda
3. Mindaugas Mockevičius, Kuršėnai
4. Egidijus Ralys, Kuršėnai
5. Gediminas Butkus, Kėdainiai
6. Vytautas Merkelis, Kėdainiai
7. Laimonas Rasalas, Š.Marčiulionio KA
8. Donatas Ratkevičius, Š.Marčiulionio KA
9. Dmitrij Koblinec, A.Sabonio KM
10. Mantas Pukinskas, A.Sabonio KM
11. Donatas Rakauskas, Šiauliai
12. Airidas Kiseliovas, Šiauliai
13. Gintaras Timofejevas, Plungė
14. Mantas Kiudelis, Plungė

Baudų metimų konkursas „BAUDUKAS“ / Vaikai (mergaitės):

1. Monika Šukytė, Klaipėda
2. Smiltė Einikytė, Klaipėda
3. Arnela Gamzina, Šiauliai
4. Laura Svarytė, Šiauliai
5. Ernesta Alejūnaitė, Kuršėnai
6. Jurga Lideikytė, Kuršėnai
7. Dalė Buika, Vilnius
8. Augustė Žaliaduonytė, Vilnius
9. Sigita Vaškytė, Plungė
10. Gintarė Dantaitė, Plungė
11. Monika Valavičiūtė, Kėdainiai
12. Paulina Šulskytė, Kėdainiai
13. Kristė Druskytė, Kaunas
14. Eglė Šlėderytė, Kaunas

Baudų metimų konkursas „BAUDUKAS“ / Vaikai (berniukai):

1. Rimvydas Brencius, Klaipėda
2. Tadas Maželis, Klaipėda
3. Rokas Giedraitis, Šiauliai
4. Vaidotas Bardauskas, Šiauliai
5. Mantas Barčas, Kuršėnai
6. Egidijus Mockevičius, Kuršėnai
7. Lukas Poniškaitis, Vilnius
8. Ignas Eičas, Vilnius
9. Ovidijus Stropus, Plungė
10. Julius Paulauskas, Plungė
11. Artiomas Marchockis, Prienai
12. Povilas Aliukevičius, Prienai
13. Justas Tamulis, Kėdainiai
14. Ernestas Banaitis, Kėdainiai
15. Dovydas Redikas, Š.Marčiulionio KA
16. George Kvernadze, Š.Marčiulionio KA
17. Rebaldas Simanavičius, A.Sabonio KM
18. Paulius Dičiūnas, A.Sabonio KM
19. Deividas Kvaselis, Kaunas
20. Edgaras Bučinskas, Kaunas
21. Ugnius Ribokas, Panevėžys
22. Laurynas Gružinskas, Panevėžys

„KARŪNOS“ ŽVAIGŽDŽIŲ RINKTINĖS

Vaikinai:

1. Paulius ŠERMUKŠNIS, Ukmergės Užupio vidurinė mokykla
2. Henrikas PAULAUSKAS, Raseinių Žemaičio gimnazija
3. Remigijus TRAKIMAS, Anykščių Antano Baranausko vidurinė mokykla
4. Audrius POVILAITIS, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija
5. Martynas KRIAUČIŪNAS, Biržų „Aušros“ vidurinė mokykla
6. Mantas KARBAUSKAS, Rietavo Lauryno Ivinskio vidurinė mokykla
7. Marius VALANČIUS, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija
8. Šarūnas JURGUTIS, Šakių „Varpo“ vidurinė mokykla
9. Mantas KIBILDIS, Druskininkų „Atgimimo“ vidurinė mokykla

Vyriausiasis treneris: Albertas VILIMAS (Raseinių Žemaičio gimnazija)
Trenerio asistentas: Gediminas KAMINSKAS (Biržų „Aušros“ vidurinė mokykla)

Merginos:

1. Živilė GRIBULYTĖ, Ukmergės Jono Basanavičiaus vidurinė mokykla
2. Simona KNIAZEVAITĖ, Kauno raj. Ežerėlio vidurinė mokykla
3. Greta BARTKUTĖ, Šiaulių Lieporių vidurinė mokykla
4. Egidija BUŠAITĖ, Biržų „Aušros“ vidurinė mokykla
5. Nora MALAKAUSKAITĖ, Mažeikių „Ventos“ vidurinė mokykla
6. Greta ŠEIDYTĖ, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija
7. Laura RAZMINAITĖ, Tauragės „Žalgirių“ vidurinė mokykla

Vyriausiasis treneris: Nijolė KREGŽDIENĖ (Biržų „Aušros“ vidurinė mokykla)
Trenerio asistentas: Rasa BUIVYDAITĖ (Mažeikių „Ventos“ vidurinė mokykla)

Komentuoti |
Komentarai
0

Komentuoti galite jei esate prisiregistravę MKL.lt tinklapyje
Neturi prisijungimo?
Registruokis
Pamiršai slaptažodį?