Lietuvos moksleivių krepšinio lyga
Flash nuotrauku pasikeitimas 685px x 400px ...

MKL Naujienos

2014 12 19

Š.Marčiulionio KA Kalėdinėje šventėje trenerių komanda įveikė auklėtinius (FOTO)

Artėjant gražiausioms metų šventėms, Šarūno Marčiulionio krepšinio akademija pakvietė visus savo auklėtinius ir jų tėvelius į KALĖDINĖS EGLUTĖS ŠVENTĘ. Vakaro pradžioje atkeliavęs Kalėdų Senelis pasisveikino su labai gausiai susirinkusiais krepšininkais bei jų tėveliais ir pakvietė juos kartu smagiai praleisti vakarą. Plačiau »
0
2014 12 19

Manijos Moksleivių krepšinio lyga sveikina A.Sabonį su gimtadieniu

„Manijos Moksleivių krepšinio lyga“ sveikina vieną geriausių visų laikų Lietuvos krepšininkų ir dabartinį Lietuvos krepšinio federacijos prezidentą Arvydą Sabonį su 50-uoju gimtadieniu!!! Visi jau nieji krepšininkai tikisi būti tokiais kaip Jūs, todėl ir toliau perduokite savo patirtį visai krepšinio visuomenei ! Linkime ir toliau sėkmingai laikyti krepšinio vairą savo rankose! Plačiau »
0
2014 12 18

Š.Marčiulionio akademijoje vyks tarptautinis berniukų krepšinio turnyras

Gruodžio 20-21 d. Š.Marčiulionio krepšinio akademijoje (Raitininkų g. 4A, Vilnius) vyks gim. 2000 m. vaikinų tarptautinis krepšinio turnyras PZU TAURĖ – 2014, kuriame dalyvaus šešios komandos iš Lenkijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Komandos, suskirstytos į du pogrupius, pirmąją turnyro dieną varžysis pogrupiuose, o antrąją dieną vyks pusfinaliai bei finaliniai susitikimai dėl vietų. Plačiau »
0
Neturi prisijungimo?
Registruokis   Pamiršai slaptažodį?

Geriausi mėnesio žaidėjai