Lietuvos moksleivių krepšinio lyga
Flash nuotrauku pasikeitimas 685px x 400px ...

MKL Naujienos

2015 06 02

Sabonio krepšinio centras išleido XVIII-ąją „saboniukų“ laidą (FOTO)

Praėjusį penktadienį, gegužės 29 d., Sabonio krepšinio centras (SKC) atsisveikino su savo XVIII-osios absolventais. Šiemet centrą baigė 34 auklėtiniai, su kuriais dirbo treneris Andrius Brusokas. Tradicinėje išleistuvių šventėje Sabonio krepšinio centras padėkojo ir ištikimiausiems organizacijos rėmėjams bei partneriams. Taip pat apdovanojo ir šiemet Lietuvos čempionais tapusias komandas, kurių buvo dvi. Plačiau »
0
2015 06 02

Broliai Kuzminskai kviečia vaikus į Lietuvoje analogų neturinčią aukštaūgių stovyklą

Malagos „Unicaja“ ir Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės krepšininkas Mindaugas Kuzminskas, kuris yra vienas talentingiausių jaunosios kartos Lietuvos krepšininkų, sutiko globoti pirmą kartą Lietuvoje Vilniaus krepšinio akademijos organizuojamą aukštaūgių individualaus meistriškumo ugdymo krepšinio treniruočių stovyklą. Plačiau »
0
2015 06 01

„Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ sezono treneriai – T.Purlys ir I.Revinskienė

Jau šią savaitę Vilniuje esančioje Švietimo ir mokslo ministerijoje nusileis keturioliktojo „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ sezono uždanga. Praėjusią savaitę paaiškėjo naudingiausi MKL sezono krepšininkai, o taip pat geriausi pagal įvairias statistikos kategorijas: pelnomus taškus, atkovotus kamuolius, rezultatyvius perdavimus ir t.t. Plačiau »
0
Neturi prisijungimo?
Registruokis   Pamiršai slaptažodį?

Geriausi mėnesio žaidėjai