Lietuvos moksleivių krepšinio lyga
Flash nuotrauku pasikeitimas 685px x 400px ...

MKL Naujienos

2015 08 27

Į elitą sugrįžusių lietuvaičių lyderė D. Donskichytė: B divizione mums ne vieta

Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) auklėtinei Daliai Donskichytei vasaros pabaiga buvo tobula. Krepšininkė su Lietuvos jaunučių rinktine laimėjo B diviziono Europos čempionatą, išsikovojo vietą elitinėje Senojo žemyno grupėje, o finalinėse rungtynėse su baltarusėmis Dalia buvo nesustabdoma – jį savo metimais gelbėjo lietuves pratęsimo metu, o iš viso rungtynėse dėl aukso pelnė 25 taškus ir perėmė 5 kamuolius. Plačiau »
0
2015 08 25

Informacija dėl MKL 2015/2016 m. sezono! (Paraiškų pavyzdžiai)

Primename, kad nuo 2015/2016 m. sezono keičiamos Lietuvos vaikinų (berniukų) krepšinio čempionatų vykdymo sistemos (išskyrus vaikinų U19 ir berniukų U12). Pagal naują vykdymo sistemą čempionatai bus vykdomi dviejų divizionų (A ir B) sistema: A divizione varžysis 12 stipriausių praeito sezono komandų, B divizione rungtyniaus likusios to amžiaus komandos. Plačiau »
0
2015 08 25

Vilniaus KM treneris G. Regina: žinau, kad manęs laukia tobulėti norintys žaidėjai

Nuo 1980 m. su trumpa pertrauka Vilniaus krepšinio mokykloje dirbantis Gintautas Regina užtikrina – trenerio darbas jam nė kiek nepabodo.G. Reginos koncepcijoje viskas prasideda nuo geros gynybos, tačiau pripažįsta: nemokėsi pulti – irgi nieko gero. „Iš žaidėjų visada reikalauju atiduoti maksimalias jėgas ginantis. Tuo pačiu puolėjas žaisdamas prieš maksimaliai besiginantį priešininką geriau ištobulina savo puolimo įgūdžius.“ Plačiau »
0
Neturi prisijungimo?
Registruokis   Pamiršai slaptažodį?

Geriausi mėnesio žaidėjai