Lietuvos moksleivių krepšinio lyga
Flash nuotrauku pasikeitimas 685px x 400px ...

MKL Naujienos

2015 03 05

„Olimpinės taurės“ II diviziono čempionai paaiškės Joniškyje

Jau šį savaitgalį čempionai paaiškės ir pačių vyriausių „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ dalyvių čempionate. Kovo 7-8 dienomis keturios geriausios Jaunimo krepšinio čempionato (gim. 1996 m.) II diviziono komandos rinksis Joniškyje, kur šio miesto „Saulės“ pagrindinėje mokykloje išsidalins medalių komplektus ir bilietus į „Iššūkio varžybas“, kuriose kausis su I diviziono prasčiausiomis komandomis. Plačiau »
0
2015 03 04

Prestižinėje krepšinio stovykloje – trys jaunieji Lietuvos krepšininkai

Ketvirtadienį į prestižinę tarptautinę stovyklą „Jordan Brand Classic” Zagrebe (Kroatija) išskrenda trys Lietuvos šešiolikmečių rinktinės nariai. Tarp 40-ies talentingiausių Europos jaunųjų krepšininkų pakviestas alytiškis Grantas Vasiliauskas, kaunietis Ignas Sargiūnas ir vilnietis Tadas Vaičiūnas. Šioje stovykloje kovo 6—8 dienomis, vadovaujami žinomų krepšinio trenerių, vaikinai tobulins savo įgūdžius ir varžysis dėl kvietimo į tarptautines rungtynes Brukline (JAV). Plačiau »
0
2015 03 03

Moksleivių krepšinio lygos NIKE vasario mėnesio žaidėjai – jaunasis Ą.Tubelis ir keturgubą dublį surinkusi K.Kazočiūnaitė

„Manijos Lietuvos moksleivių krepšinio lyga“ (toliau – MKL) ir NIKE tęsia tradiciją kiekvieną mėnesį rinkti penkis vaikinų ir merginų čempionatų dalyvius bei paskelbti du – labiausiai vertus mėnesio žaidėjo apdovanojimo. NIKE mėnesio žaidėjo prizas yra skirtas skatinti jaunuosius Moksleivių krepšinio lygos dalyvius. Jis skiriamas už išskirtinius jaunųjų krepšininku pasiekimus. Plačiau »
0
Neturi prisijungimo?
Registruokis   Pamiršai slaptažodį?

Geriausi mėnesio žaidėjai